Smalle V-snaar XPA x 3000mm (12,7x9mm) | XPAX3000, 29XPA3000
numer artykułu
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPA x 3000mm (12,7x9mm) | XPAX3000, 29XPA3000
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPA, een binnenlengte van 2955mm, een werklengte van 3000mm, een buitenlengte van 3018mm en een hoogte van 9mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 12.7mm met de codering SK.
Meer informatie
Wysokość (mm)  9
Profiel XPA
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPA x 3000mm (12,7x9mm) | XPAX3000, 29XPA3000