Smalle V-snaar XPB x 1650mm (16,3x13mm) | XPBX1650
numer artykułu
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPB x 1650mm (16,3x13mm) | XPBX1650
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPB, een binnenlengte van 1590mm, een werklengte van 1650mm, een buitenlengte van 1672mm en een hoogte van 13mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 16.3mm met de codering SK.
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPB x 1650mm (16,3x13mm) | XPBX1650