Smalle V-snaar XPZ x 1037mm (10x8mm) | XPZX1037, 23223042, 23223114, 720500129, 1235194, 3000128, 3000132, 3000432, 554708, LBU5127, 067664, 0067664, 5043961, 509346/1, 971180009, 4645914, 4757590, 6580731231, 06580731231, 5001822135, 978521, 29XPZ1037, 1
numer artykułu
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPZ x 1037mm (10x8mm) | XPZX1037, 23223042, 23223114, 720500129, 1235194, 3000128, 3000132, 3000432, 554708, LBU5127, 067664, 0067664, 5043961, 509346/1, 971180009, 4645914, 4757590, 6580731231, 06580731231, 5001822135, 978521, 29XPZ1037, 1
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPZ, een binnenlengte van 999mm, een werklengte van 1037mm, een buitenlengte van 1050mm en een hoogte van 8mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 10mm met de codering SK.
Profiel XPZ
Werklengte (mm) 1037
Binnenlengte (mm) 999
Buitenlengte (mm) 1050
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPZ x 1037mm (10x8mm) | XPZX1037, 23223042, 23223114, 720500129, 1235194, 3000128, 3000132, 3000432, 554708, LBU5127, 067664, 0067664, 5043961, 509346/1, 971180009, 4645914, 4757590, 6580731231, 06580731231, 5001822135, 978521, 29XPZ1037, 1