Smalle V-snaar XPZ x 1162mm (10x8mm) | XPZX1162, 98432119, XPZX1152, 575XPZX1152, 29XPZ1162
numer artykułu
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPZ x 1162mm (10x8mm) | XPZX1162, 98432119, XPZX1152, 575XPZX1152, 29XPZ1162
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPZ, een binnenlengte van 1124mm, een werklengte van 1162mm, een buitenlengte van 1175mm en een hoogte van 8mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 10mm met de codering SK.
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPZ x 1162mm (10x8mm) | XPZX1162, 98432119, XPZX1152, 575XPZX1152, 29XPZ1162