Smalle V-snaar XPZ x 1387mm (10x8mm) | XPZX1387, 241190010, 241190610
numer artykułu
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPZ x 1387mm (10x8mm) | XPZX1387, 241190010, 241190610
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPZ, een binnenlengte van 1349mm, een werklengte van 1387mm, een buitenlengte van 1400mm en een hoogte van 8mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 10mm met de codering SK.
Meer informatie
Wysokość (mm)  8
Szerokość (mm)  10
Profiel XPZ
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPZ x 1387mm (10x8mm) | XPZX1387, 241190010, 241190610