Smalle V-snaar XPZ x 1612mm (10x8mm) | XPZX1612, 29XPZ1612
numer artykułu
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPZ x 1612mm (10x8mm) | XPZX1612, 29XPZ1612
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPZ, een binnenlengte van 1574mm, een werklengte van 1612mm, een buitenlengte van 1625mm en een hoogte van 8mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 10mm met de codering SK.
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPZ x 1612mm (10x8mm) | XPZX1612, 29XPZ1612