Smalle V-snaar SPA x 1450mm (12,7x10mm) | SPAX1450, 29SPA1450
numer artykułu
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar SPA x 1450mm (12,7x10mm) | SPAX1450, 29SPA1450
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel SPA, een binnenlengte van 1423mm, een werklengte van 1450mm, een buitenlengte van 1468mm en een hoogte van 10mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 12.7mm met de codering SK.
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar SPA x 1450mm (12,7x10mm) | SPAX1450, 29SPA1450