Smalle V-snaar SPB x 1750mm (16,3x13mm) | SPBX1750
numer artykułu
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar SPB x 1750mm (16,3x13mm) | SPBX1750
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel SPB, een binnenlengte van 1705mm, een werklengte van 1750mm, een buitenlengte van 1772mm en een hoogte van 13mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 16.3mm met de codering SK.
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar SPB x 1750mm (16,3x13mm) | SPBX1750