Smalle V-snaar SPZ x 1270mm (9,7x8mm) | SPZX1270, SPZX1275, 575SPZX1275
numer artykułu
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar SPZ x 1270mm (9,7x8mm) | SPZX1270, SPZX1275, 575SPZX1275
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel SPZ, een binnenlengte van 1245mm, een werklengte van 1270mm, een buitenlengte van 1283mm en een hoogte van 8mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 9.7mm met de codering SK.
Meer informatie
Wysokość (mm)  8
Type Smalle V-snaar
Codering SK
Materiał Gevulkaniseerd rubber
V-Snaar eigenschappen Trapeziumvormig
Profiel SPZ
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar SPZ x 1270mm (9,7x8mm) | SPZX1270, SPZX1275, 575SPZX1275