Smalle V-snaar XPA x 1032mm (12,7x9mm) | XPAX1032, 575XPAX1030, 29XPA1032
Artikelnummer
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPA x 1032mm (12,7x9mm) | XPAX1032, 575XPAX1030, 29XPA1032
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPA, een binnenlengte van 987mm, een werklengte van 1032mm, een buitenlengte van 1050mm en een hoogte van 9mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 12.7mm met de codering SK.
Profiel XPA
Werklengte (mm) 1032
Binnenlengte (mm) 987
Buitenlengte (mm) 1050
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPA x 1032mm (12,7x9mm) | XPAX1032, 575XPAX1030, 29XPA1032