Smalle V-snaar XPA x 1382mm (12,7x9mm) | XPAX1382
Artikelnummer
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPA x 1382mm (12,7x9mm) | XPAX1382
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPA, een binnenlengte van 1337mm, een werklengte van 1382mm, een buitenlengte van 1400mm en een hoogte van 9mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 12.7mm met de codering SK.
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPA x 1382mm (12,7x9mm) | XPAX1382