Smalle V-snaar XPA x 1732mm (12,7x9mm) | XPAX1732, 29XPA1732
Artikelnummer
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPA x 1732mm (12,7x9mm) | XPAX1732, 29XPA1732
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPA, een binnenlengte van 1687mm, een werklengte van 1732mm, een buitenlengte van 1750mm en een hoogte van 9mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 12.7mm met de codering SK.
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPA x 1732mm (12,7x9mm) | XPAX1732, 29XPA1732