Smalle V-snaar SPB x 3450mm (16,3x13mm) | SPBX3450, 21031:Keilriemen, 29SPB3450
Artikelnummer
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar SPB x 3450mm (16,3x13mm) | SPBX3450, 21031:Keilriemen, 29SPB3450
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel SPB, een binnenlengte van 3405mm, een werklengte van 3450mm, een buitenlengte van 3472mm en een hoogte van 13mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 16.3mm met de codering SK.
Meer informatie
Hoogte (mm)  13
Type Smalle V-snaar
Codering SK
Materiaal Gevulkaniseerd rubber
V-Snaar eigenschappen Trapeziumvormig
Profiel SPB
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar SPB x 3450mm (16,3x13mm) | SPBX3450, 21031:Keilriemen, 29SPB3450