
calcActive())">
€ 12,25
Excl. BTW:
€ 10,12
€ 10,41
Excl. BTW:
€ 8,60
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Artikelnummer
- 50053040
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,9 (174 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Hazet zeskant krachtdopsleutel 1/2", 13 mm, chroom vanadium staal
De Hazet Zeskant Krachtdopsleutel is een onmisbaar gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 13 mm en gemaakt van hoogwaardig chroom vanadium speciaal staal voldoet deze krachtdopsleutel aan de DIN 3129/ISO 2725-2 norm. De gefosfateerde en geoliede oppervlakte zorgt voor duurzaamheid en langdurig gebruik. Met een lengte van 38 mm en een diepte van 10 mm is deze krachtdopsleutel perfect voor verschillende toepassingen. De uitgang van 1/2" maakt het compatibel met diverse andere gereedschappen. Met een diameter van 20.8 mm aan de afdrijving en 25 mm aan de aandrijving is deze krachtdopsleutel een betrouwbare keuze voor al uw klussen.
Meer informatie
| Merk | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 38 |
| Sleutelmaat | 13 |
| Materiaal | Chroom vanadium speciaal staal |
| Norm | DIN 3129/ISO 2725-2 |
| Oppervlakte | Gefosfateerd, geolied |
| Lengte | 38 mm |
| Diepte | 10 mm |
| Uitgang | 1/2" |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sleutelwijdte (s1) | 13 mm |
| Diameter d1 (aan de afdrijving) | 20.8 mm |
| Diameter d2 (aan de aandrijving) | 25 mm |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 12,25
Excl. BTW:
€ 10,12
€ 10,41
Excl. BTW:
€ 8,60
Excl. BTW:
