
calcActive())">
€ 23,41
Excl. BTW:
€ 19,35
€ 19,90
Excl. BTW:
€ 16,45
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Artikelnummer
- 50053087
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,9 (174 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Hazet zeskant krachtdopsleutel 1/2", 13 mm, chroom vanadium staal
De Hazet Zeskant Krachtdopsleutel is een onmisbaar gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 13 mm en een lengte van 85 mm is deze krachtdopsleutel perfect voor het vastdraaien van bouten en moeren. Gemaakt van hoogwaardig chroom vanadium speciaal staal en voorzien van een gefosfateerde en geoliede afwerking, biedt deze dopsleutel duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een uitgang van 1/2" past deze sleutel op verschillende doppen en accessoires. Maak elke klus moeiteloos af met de Hazet Zeskant Krachtdopsleutel.
Meer informatie
| Merk | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 85 |
| Sleutelmaat | 13 |
| Materiaal | Chroom vanadium speciaal staal |
| Oppervlakte | Gefosfateerd, geolied |
| Lengte | 85 mm |
| Diepte | 13 mm |
| Uitgang | 1/2" |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sleutelwijdte (s1) | 13 mm |
| Diameter d1 (aan de afdrijving) | 20.8 mm |
| Diameter d2 (aan de aandrijving) | 25 mm |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 23,41
Excl. BTW:
€ 19,35
€ 19,90
Excl. BTW:
€ 16,45
Excl. BTW:
