
calcActive())">
333,40 €
Exkl. Steuern:
280,17 €
283,39 €
Exkl. Steuern:
238,14 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049204
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hydrofoorpomp basic plus c-53 - opbrengst: 3180 l/h
De Hydrofoorpomp BASIC Plus C-53 is een krachtige en betrouwbare pomp die perfect is voor het besproeien van grote tuinen en het leveren van water aan huishoudelijke systemen. Met een indrukwekkende opbrengst van 3180 liter per uur en een maximale opvoerhoogte van 43 meter, zorgt deze pomp voor voldoende waterdruk om aan al uw behoeften te voldoen. De maximale aanzuighoogte van 8 meter en een druk van 4,3 bar maken deze pomp ideaal voor diverse toepassingen. De motor van 850 W en een ketelgrootte van 18 liter zorgen voor efficiënte prestaties. Met een geluidssterkte van 76 dB en compacte afmetingen van 510 x 280 x 555 mm is deze hydrofoorpomp ook nog eens gebruiksvriendelijk en gemakkelijk te installeren. Met de Hydrofoorpomp BASIC Plus C-53 bent u verzekerd van een constante watervoorziening voor uw tuin en huishouden.
Weitere Informationen
| Opbrengst (l/h) | 3180 |
|---|---|
| Opvoerhoogte max. (m) | 43 |
| Max. aanzuighoogte (m) | 8 |
| Druk (bar) | 4,3 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Ketel grootte | 18 |
| Aansluiting | 1" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 850 W |
| Kabellengte (m) | 1,5 |
| Geluidssterkte (dB) | 76 |
| Afmetingen L x B x H (mm) | 510 x 280 x 555 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
333,40 €
Exkl. Steuern:
280,17 €
283,39 €
Exkl. Steuern:
238,14 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
