
calcActive())">
569,43 €
Exkl. Steuern:
478,51 €
484,02 €
Exkl. Steuern:
406,74 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049207
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Dab dab hydrofoorpomp aquajet 132m-g - opbrengst: 4800 l/h
De DAB Hydrofoorpomp Aquajet 132M-G is de perfecte oplossing voor het efficiënt besproeien van je tuin. Met een opbrengst van 4800 l/h en een opvoerhoogte van maximaal 48 meter, levert deze pomp indrukwekkende prestaties. Dankzij de maximale aanzuighoogte van 8 meter en een druk van 4,8 bar, is deze pomp ideaal voor het leveren van water met een constante kracht. De 230 volt / 50 Hz motor met 1000 W vermogen zorgt voor betrouwbare werking. Met een geluidssterkte van 87 dB en een pomphuis van gietijzer, is deze hydrofoorpomp duurzaam en stil in gebruik. Maak je tuinberegening efficiënter met de DAB Hydrofoorpomp Aquajet 132M-G.
Weitere Informationen
| Marke | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 4800 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 48 |
| Max. aanzuighoogte (m) | 8 |
| Druk (bar) | 4,8 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 1000 W |
| Kabellengte (m) | 1,8 |
| Geluidssterkte (dB) | 87 |
| Uitvoering | Pomphuis gietijzer |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
569,43 €
Exkl. Steuern:
478,51 €
484,02 €
Exkl. Steuern:
406,74 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
