
calcActive())">
323,56 €
Exkl. Steuern:
271,90 €
275,03 €
Exkl. Steuern:
231,12 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049220
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Dab dab dompelpomp verty nova 200 m - opbrengst: 7000 l/h
De Dab DAB Dompelpomp Verty NOVA 200 M is een krachtige en betrouwbare dompelpomp voor diverse toepassingen. Met een opbrengst van 7000 l/h en een opvoerhoogte van maximaal 6,5 meter, is deze pomp ideaal voor het verpompen van water in tuinen, kelders en andere ruimtes. De maximale dompeldiepte van 7 meter zorgt ervoor dat deze pomp ook geschikt is voor diepere waterbronnen. Met een korrelgrootte van 5 mm en een restwaterniveau van 2-40 mm, kan deze pomp zelfs kleinere deeltjes efficiënt verwerken. De krachtige motor van 200 W en de 10 meter lange kabel maken deze pomp zeer gebruiksvriendelijk. Een ideale keuze voor tuinberegening en andere waterpomptoepassingen.
Weitere Informationen
| Marke | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 7000 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 6,5 |
| Dompeldiepte max. (m) | 7 |
| Korrelgrootte (mm) | 5 |
| Restwater niveau (mm) | 2 - 40 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1 1/4" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 200 W |
| Kabellengte (m) | 10 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
323,56 €
Exkl. Steuern:
271,90 €
275,03 €
Exkl. Steuern:
231,12 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
