
calcActive())">
1.631,57 €
Exkl. Steuern:
1.371,07 €
1.386,84 €
Exkl. Steuern:
1.165,41 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049234
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Dab dab drainagepomp drenag 1000 m-a - opbrengst: 23500 l/h
De Dab DAB Drainagepomp DRENAG 1000 M-A is een krachtige en betrouwbare pomp voor het efficiënt afvoeren van water. Met een opbrengst van 23500 l/h en een opvoerhoogte van maximaal 15,3 meter is deze pomp ideaal voor het leegpompen van kelders, vijvers en andere wateropvangsystemen. De maximale dompeldiepte van 10 meter en de korrelgrootte van 10 mm maken deze pomp geschikt voor diverse toepassingen. De motor van 1000 W en de IP 68 beschermingsklasse zorgen voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een aansluiting van 1 1/2" en een kabellengte van 10 meter is deze pomp eenvoudig te installeren en te gebruiken. Een ideale keuze voor tuinberegening en drainageprojecten.
Weitere Informationen
| Marke | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 23500 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 15,3 |
| Dompeldiepte max. (m) | 10 |
| Korrelgrootte (mm) | 10 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1 1/2" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 1000 W |
| Kabellengte (m) | 10 |
| Beschermingssoort | IP 68 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.631,57 €
Exkl. Steuern:
1.371,07 €
1.386,84 €
Exkl. Steuern:
1.165,41 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
