
calcActive())">
726,78 €
Exkl. Steuern:
610,74 €
617,76 €
Exkl. Steuern:
519,13 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049221
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (141 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Dab dab vuilwaterpomp feka vs 550 m-a - opbrengst: 20000 l/h
De Dab DAB Vuilwaterpomp Feka VS 550 M-A is een krachtige en betrouwbare dompelpomp die ideaal is voor het verpompen van vuil water. Met een opbrengst van 20000 l/h en een opvoerhoogte van maximaal 7.6 meter, kan deze pomp grote hoeveelheden water efficiënt verwerken. De pomp kan tot een diepte van 10 meter worden ondergedompeld en kan korrels tot 50 mm verwerken. Met een motor van 550 W en een aansluiting van 2", is deze pomp geschikt voor diverse toepassingen. De IP 68 bescherming zorgt voor een lange levensduur en de 10 meter lange kabel biedt flexibiliteit in gebruik. Een betrouwbare keuze voor tuinberegening en andere waterpomptoepassingen.
Weitere Informationen
| Marke | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 20000 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 7.6 |
| Dompeldiepte max. (m) | 10 |
| Korrelgrootte (mm) | 50 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 2" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 550 W |
| Kabellengte (m) | 10 |
| Beschermingssoort | IP 68 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
726,78 €
Exkl. Steuern:
610,74 €
617,76 €
Exkl. Steuern:
519,13 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
