
calcActive())">
707,12 €
Exkl. Steuern:
594,22 €
601,05 €
Exkl. Steuern:
505,08 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049222
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (141 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Dab dab vuilwaterpomp feka vs 750 m-a - opbrengst: 24000 l/h
De Dab DAB Vuilwaterpomp Feka VS 750 M-A is een krachtige dompelpomp met een opbrengst van 24000 l/h en een maximale opvoerhoogte van 9,6 meter. Deze pomp kan tot een diepte van 10 meter ondergedompeld worden en kan korrels tot 50 mm verwerken. Met een aansluiting van 2" en een motor van 230 volt / 50 Hz - 750 W is deze pomp ideaal voor het verpompen van vuil water in diverse toepassingen. De IP 68 beschermingsklasse zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een kabellengte van 10 meter biedt deze pomp flexibiliteit in gebruik. Een essentiële toevoeging aan uw tuinberegeningssysteem voor efficiënte waterafvoer.
Weitere Informationen
| Marke | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 24000 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 9,6 |
| Dompeldiepte max. (m) | 10 |
| Korrelgrootte (mm) | 50 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 2" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 750 W |
| Kabellengte (m) | 10 |
| Beschermingssoort | IP 68 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
707,12 €
Exkl. Steuern:
594,22 €
601,05 €
Exkl. Steuern:
505,08 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
