
calcActive())">
412,07 €
Exkl. Steuern:
346,28 €
350,26 €
Exkl. Steuern:
294,34 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049219
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Dab dab dompelpomp nova up 300 m-a - opbrengst: 9000 l/h
De DAB DAB Dompelpomp NOVA UP 300 M-A is een krachtige en betrouwbare pomp voor diverse toepassingen. Met een opbrengst van 9000 l/h en een opvoerhoogte van maximaal 7,6 meter, is deze pomp ideaal voor het verpompen van water met een korrelgrootte tot 10 mm. De dompelpomp kan tot 7 meter diep worden ondergedompeld en heeft een restwater niveau van 3-120 mm. De 230 volt motor met 210 W vermogen zorgt voor efficiënte prestaties. Met een kabellengte van 10 meter en een vlotteruitvoering is deze pomp eenvoudig te installeren en te gebruiken. Perfect voor tuinberegening en andere waterpomptoepassingen.
Weitere Informationen
| Marke | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 9000 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 7,6 |
| Dompeldiepte max. (m) | 7 |
| Korrelgrootte (mm) | 10 |
| Restwater niveau (mm) | 3 - 120 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1 1/4" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 210 W |
| Kabellengte (m) | 10 |
| Uitvoering | Met vlotter |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
412,07 €
Exkl. Steuern:
346,28 €
350,26 €
Exkl. Steuern:
294,34 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
