
calcActive())">
775,96 €
Exkl. Steuern:
652,07 €
659,57 €
Exkl. Steuern:
554,26 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049231
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Dab dab centrifugaalpomp jet 300t - opbrengst: 10500 l/h
De DAB Centrifugaalpomp Jet 300T is een krachtige pomp met een opbrengst van 10500 liter per uur en een maximale opvoerhoogte van 51 meter. Met een maximaal aanzuighoogte van 8 meter en een maximale druk van 6 bar, is deze pomp ideaal voor diverse toepassingen in de tuinberegening. De pomp heeft een inlaattemperatuur van maximaal 35°C en wordt aangedreven door een 2200 W motor op 400 volt / 50 Hz. Het pomphuis is gemaakt van duurzaam gietijzer en de aansluitingen zijn 1 1/4" aan de zuigzijde en 1" aan de drukzijde. Betrouwbaar en efficiënt, de DAB Centrifugaalpomp Jet 300T is de perfecte keuze voor het optimaliseren van uw beregeningssysteem.
Weitere Informationen
| Marke | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 10500 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 51 |
| Max. aanzuighoogte (m) | 8 |
| Druk max. (bar) | 6 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1 1/4” zuigzijde 1" drukzijde |
| Motor | 400 volt / 50 Hz - 2200 W |
| Kabellengte (m) | - |
| Uitvoering | Pomphuis gietijzer |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
775,96 €
Exkl. Steuern:
652,07 €
659,57 €
Exkl. Steuern:
554,26 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
