
calcActive())">
766,12 €
Exkl. Steuern:
643,80 €
651,20 €
Exkl. Steuern:
547,23 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049230
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Dab dab centrifugaalpomp jet 151t - opbrengst: 4500 l/h
De DAB Centrifugaalpomp Jet 151T is een krachtige en betrouwbare pomp voor diverse toepassingen in de tuinberegening. Met een opbrengst van 4500 l/h en een maximale opvoerhoogte van 60,5 meter, zorgt deze pomp voor efficiënte irrigatie van tuinen en gazons. De maximale aanzuighoogte van 8 meter en een maximale druk van 6 bar maken deze pomp geschikt voor verschillende watertoevoerbehoeften. De gietijzeren pomphuisconstructie zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een motor van 1100 W en een inlaattemperatuur van maximaal 35°C is deze pomp ideaal voor intensief gebruik. Een veelzijdige en krachtige keuze voor tuinliefhebbers en professionals in de tuinbouw.
Weitere Informationen
| Marke | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 4500 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 60,5 |
| Max. aanzuighoogte (m) | 8 |
| Druk max. (bar) | 6 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1 1/4” zuigzijde: 1" drukzijde |
| Motor | 400 volt / 50 Hz - 1100 W |
| Kabellengte (m) | - |
| Uitvoering | Pomphuis gietijzer |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
766,12 €
Exkl. Steuern:
643,80 €
651,20 €
Exkl. Steuern:
547,23 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
