
calcActive())">
1.484,06 €
Exkl. Steuern:
1.247,11 €
1.261,45 €
Exkl. Steuern:
1.060,04 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049228
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Dab dab centrifugaalpomp, horizontaal k55/200t - opbrengst: 18000 l/h
De DAB Centrifugaalpomp, Horizontaal K55/200T is een krachtige pomp met een opbrengst van 18000 l/h en een maximale opvoerhoogte van 54 meter. Deze pomp is ideaal voor tuinberegening en andere toepassingen waar water met hoge druk moet worden verplaatst. Met een maximale druk van 8 bar en een inlaattemperatuur van maximaal 110°C is deze pomp zeer veelzijdig inzetbaar. De pomp heeft een 2” zuigzijde en een 1 1/4" drukzijde, en wordt aangedreven door een krachtige 5100 W motor die werkt op 400 volt / 50 Hz. Het pomphuis is gemaakt van duurzaam gietijzer, wat zorgt voor een lange levensduur en betrouwbare prestaties. Met de DAB Centrifugaalpomp, Horizontaal K55/200T bent u verzekerd van een efficiënte en betrouwbare waterpomp voor al uw beregeningsbehoeften.
Weitere Informationen
| Marke | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 18000 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 54 |
| Max. aanzuighoogte (m) | - |
| Druk max. (bar) | 8 |
| Inlaattemperatuur max | 110°C |
| Aansluiting | 2” zuigzijde 1 1/4" drukzijde |
| Motor | 400 volt / 50 Hz - 5100 W |
| Kabellengte (m) | - |
| Uitvoering | Pomphuis gietijzer |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.484,06 €
Exkl. Steuern:
1.247,11 €
1.261,45 €
Exkl. Steuern:
1.060,04 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
