
calcActive())">
1.184,61 €
Exkl. Steuern:
995,47 €
1.006,92 €
Exkl. Steuern:
846,15 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049224
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (141 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Dab dab vuilwaterpomp feka vs 1200 t-na - opbrengst: 32000 l/h
De Dab DAB Vuilwaterpomp Feka VS 1200 T-NA is een krachtige dompelpomp met een opbrengst van 32000 l/h en een maximale opvoerhoogte van 14 meter. Deze pomp is ideaal voor het verpompen van vuil water met een korrelgrootte tot 50 mm. Met een dompeldiepte van maximaal 10 meter en een motor van 1.200 W bij 400 volt / 50 Hz, is deze pomp geschikt voor diverse toepassingen. De IP 68 beschermingsklasse zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. De pomp wordt geleverd zonder vlotterschakelaar en heeft een handige kabellengte van 10 meter. Een betrouwbare keuze voor tuinberegening en andere waterpomptoepassingen.
Weitere Informationen
| Marke | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 32000 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 14 |
| Dompeldiepte max. (m) | 10 |
| Korrelgrootte (mm) | 50 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 2" |
| Motor | 400 volt / 50 Hz - 1.200 W |
| Kabellengte (m) | 10 |
| Beschermingssoort | IP 68 |
| Uitvoering | Zonder vlotterschakelaar |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.184,61 €
Exkl. Steuern:
995,47 €
1.006,92 €
Exkl. Steuern:
846,15 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
