
calcActive())">
933,32 €
Exkl. Steuern:
784,30 €
793,31 €
Exkl. Steuern:
666,65 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049229
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Dab dab centrifugaalpomp jet 151m - opbrengst: 4500 l/h
De DAB Centrifugaalpomp Jet 151M is de perfecte keuze voor het efficiënt besproeien van je tuin. Met een indrukwekkende opbrengst van 4500 liter per uur en een maximale opvoerhoogte van 60,5 meter, zorgt deze pomp voor voldoende waterdruk om aan al je irrigatiebehoeften te voldoen. Dankzij de krachtige motor van 1100W en de robuuste gietijzeren behuizing is deze pomp duurzaam en betrouwbaar. Met een maximale aanzuighoogte van 8 meter en een maximale druk van 6 bar, is deze pomp geschikt voor diverse toepassingen. De DAB Centrifugaalpomp Jet 151M is de ideale keuze voor een effectieve en betrouwbare tuinberegening.
Weitere Informationen
| Marke | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 4500 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 60,5 |
| Max. aanzuighoogte (m) | 8 |
| Druk max. (bar) | 6 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1 1/4” zuigzijde 1" drukzijde |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 1100W |
| Kabellengte (m) | - |
| Uitvoering | Pomphuis gietijzer |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
933,32 €
Exkl. Steuern:
784,30 €
793,31 €
Exkl. Steuern:
666,65 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
