
calcActive())">
1.720,10 €
Exkl. Steuern:
1.445,46 €
1.462,08 €
Exkl. Steuern:
1.228,64 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049235
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Dab dab drainagepomp drenag 1200 m-a - opbrengst: 28000 l/h
De Dab DAB Drainagepomp DRENAG 1200 M-A is een krachtige en betrouwbare pomp voor het efficiënt afvoeren van water. Met een opbrengst van 28000 l/h en een opvoerhoogte van maximaal 17 meter, is deze pomp ideaal voor het leegpompen van kelders, vijvers en andere wateropvangsystemen. De maximale dompeldiepte van 10 meter zorgt ervoor dat deze pomp ook geschikt is voor diepere toepassingen. Met een korrelgrootte van 10 mm en een inlaattemperatuur van maximaal 35°C kan deze pomp diverse soorten water probleemloos verwerken. De motor van 1200 W en de IP 68 beschermingsklasse zorgen voor een lange levensduur en betrouwbaarheid. De Dab DRENAG 1200 M-A is eenvoudig te installeren en wordt geleverd met een kabellengte van 10 meter voor extra flexibiliteit. Met een aansluiting van 1 1/2" is deze pomp geschikt voor diverse toepassingen in de tuinberegening en drainage. Maak uw tuinberegeningssysteem compleet met deze hoogwaardige DAB drainagepomp.
Weitere Informationen
| Marke | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 28000 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 17 |
| Dompeldiepte max. (m) | 10 |
| Korrelgrootte (mm) | 10 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1 1/2" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 1200 W |
| Kabellengte (m) | 10 |
| Beschermingssoort | IP 68 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.720,10 €
Exkl. Steuern:
1.445,46 €
1.462,08 €
Exkl. Steuern:
1.228,64 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
