
calcActive())">
313,73 €
Exkl. Steuern:
263,64 €
266,67 €
Exkl. Steuern:
224,09 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049218
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Dab dab dompelpomp nova 300 m-a - sv - opbrengst: 13000 l/h
De Dab DAB Dompelpomp NOVA 300 M-A - SV is een krachtige en betrouwbare dompelpomp die ideaal is voor het verpompen van helder water in diverse toepassingen. Met een indrukwekkende opbrengst van 13000 l/h en een maximale opvoerhoogte van 6,8 meter, is deze pomp perfect voor het leegpompen van kelders, vijvers of zwembaden. De maximale dompeldiepte van 2 meter en de korrelgrootte van 5 mm maken deze pomp veelzijdig inzetbaar. Dankzij het compacte formaat en de 220 W motor is de Dab DAB Dompelpomp NOVA 300 M-A - SV efficiënt en gemakkelijk te gebruiken. Met een inlaattemperatuur van maximaal 35°C en een restwater niveau van 85 mm is deze pomp geschikt voor diverse situaties. De 1 1/4" aansluiting en de 5 meter lange kabel zorgen voor flexibiliteit en gebruiksgemak. Kies voor kwaliteit en prestaties met de Dab DAB Dompelpomp NOVA 300 M-A - SV voor al uw waterpomp behoeften.
Weitere Informationen
| Marke | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 13000 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 6,8 |
| Dompeldiepte max. (m) | 2 |
| Korrelgrootte (mm) | 5 |
| Restwater niveau (mm) | 85 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1 1/4" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 220 W |
| Kabellengte (m) | 5 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
313,73 €
Exkl. Steuern:
263,64 €
266,67 €
Exkl. Steuern:
224,09 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
