
calcActive())">
632,63 €
Exkl. Steuern:
531,62 €
537,74 €
Exkl. Steuern:
451,88 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049226
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Dab dab centrifugaalpomp gardenjet 132 m - opbrengst: 4800 l/h
De DAB Centrifugaalpomp GardenJet 132 M is een krachtige en betrouwbare pomp voor tuinberegening. Met een opbrengst van 4800 l/h en een opvoerhoogte van maximaal 48,3 meter, zorgt deze pomp voor efficiënte irrigatie van je tuin. De maximale aanzuighoogte van 8 meter en een druk van maximaal 6 bar maken deze pomp ideaal voor diverse toepassingen. De gietijzeren pomphuisconstructie en de 1" aansluiting garanderen duurzaamheid en eenvoudige installatie. Met een krachtige motor van 1000 W en een inlaattemperatuur van maximaal 35°C, is deze pomp geschikt voor intensief gebruik. Betrouwbaarheid en prestaties komen samen in de DAB Centrifugaalpomp GardenJet 132 M, de ideale keuze voor tuinliefhebbers die op zoek zijn naar kwaliteit en efficiëntie.
Weitere Informationen
| Marke | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 4800 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 48,3 |
| Max. aanzuighoogte (m) | 8 |
| Druk max. (bar) | 6 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 1.000 W |
| Kabellengte (m) | 2 |
| Uitvoering | Pomphuis gietijzer |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
632,63 €
Exkl. Steuern:
531,62 €
537,74 €
Exkl. Steuern:
451,88 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
