
calcActive())">
372,73 €
Exkl. Steuern:
313,22 €
316,83 €
Exkl. Steuern:
266,24 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049225
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Dab dab centrifugaalpomp gardenjet 102 m - opbrengst: 3600 l/h
De DAB Centrifugaalpomp GardenJet 102 M is de perfecte keuze voor efficiënte tuinberegening. Met een opbrengst van 3600 l/h en een opvoerhoogte van maximaal 53,8 meter, levert deze pomp indrukwekkende prestaties. De maximaal aanzuighoogte van 8 meter en een maximale druk van 6 bar zorgen voor een betrouwbare werking. De gietijzeren pomphuisconstructie garandeert duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een 1" aansluiting en een krachtige 750W motor is deze pomp ideaal voor het besproeien van grote tuinen en gazons. Betrouwbaarheid en prestaties komen samen in de DAB GardenJet 102 M centrifugaalpomp.
Weitere Informationen
| Marke | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 3600 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 53,8 |
| Max. aanzuighoogte (m) | 8 |
| Druk max. (bar) | 6 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 750W |
| Kabellengte (m) | 2 |
| Uitvoering | Pomphuis gietijzer |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
372,73 €
Exkl. Steuern:
313,22 €
316,83 €
Exkl. Steuern:
266,24 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
