
calcActive())">
589,10 €
Exkl. Steuern:
495,04 €
500,73 €
Exkl. Steuern:
420,78 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049206
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Dab dab hydrofoorpomp aquajet 102m-g - opbrengst: 3600 l/h
De DAB Hydrofoorpomp Aquajet 102M-G is een krachtige en betrouwbare pomp voor het efficiënt besproeien van je tuin. Met een opbrengst van 3600 l/h en een opvoerhoogte van maximaal 54 meter, zorgt deze pomp voor voldoende waterdruk om al je planten en gewassen te voorzien van water. De maximale aanzuighoogte van 8 meter en een druk van 5,4 bar maken deze pomp ideaal voor diverse beregeningstoepassingen. De gietijzeren pomphuisconstructie zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een geluidssterkte van 87 dB en een krachtige 750 W motor is deze hydrofoorpomp een uitstekende keuze voor tuinberegening.
Weitere Informationen
| Marke | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 3600 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 54 |
| Max. aanzuighoogte (m) | 8 |
| Druk (bar) | 5,4 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 750 W |
| Kabellengte (m) | 1,8 |
| Geluidssterkte (dB) | 87 |
| Uitvoering | Pomphuis gietijzer |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
589,10 €
Exkl. Steuern:
495,04 €
500,73 €
Exkl. Steuern:
420,78 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
