
calcActive())">
775,96 €
Exkl. Steuern:
652,07 €
659,57 €
Exkl. Steuern:
554,26 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049208
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Dab dab hydrofoorpomp aquajet 132m-g - opbrengst: 4800 l/h
De DAB Hydrofoorpomp Aquajet 132M-G is een krachtige en betrouwbare pomp voor het leveren van waterdruk in uw tuin. Met een opbrengst van 4800 l/h en een opvoerhoogte van maximaal 48 meter, zorgt deze pomp voor voldoende waterdruk om aan al uw behoeften te voldoen. De maximale aanzuighoogte van 8 meter en een druk van 4,8 bar maken deze pomp ideaal voor diverse toepassingen. De roestvrijstalen pomphuisconstructie zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een geluidssterkte van 87 dB en een motor van 1000 W is deze hydrofoorpomp efficiënt en krachtig. De ideale keuze voor tuinberegening en andere waterdruktoepassingen.
Weitere Informationen
| Marke | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 4800 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 48 |
| Max. aanzuighoogte (m) | 8 |
| Druk (bar) | 4,8 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 1000 W |
| Kabellengte (m) | 1,8 |
| Geluidssterkte (dB) | 87 |
| Uitvoering | Pomphuis Inox |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
775,96 €
Exkl. Steuern:
652,07 €
659,57 €
Exkl. Steuern:
554,26 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
