
calcActive())">
323,56 €
Exkl. Steuern:
271,90 €
275,03 €
Exkl. Steuern:
231,12 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049205
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hydrofoorpomp comfort plus c-62 - opbrengst: 3750 l/h
De Hydrofoorpomp COMFORT Plus C-62 is de perfecte oplossing voor het efficiënt besproeien van je tuin of het leveren van water voor huishoudelijk gebruik. Met een indrukwekkende opbrengst van 3750 liter per uur en een maximale opvoerhoogte van 45 meter, zorgt deze pomp voor voldoende waterdruk om aan al je behoeften te voldoen. De maximale aanzuighoogte van 8 meter en een druk van 4,5 bar maken deze pomp uiterst krachtig en betrouwbaar. De motor van 1100 W en een ketelgrootte van 18 liter zorgen voor een consistente prestatie. Met een geluidssterkte van 79 dB en een kabellengte van 1,5 meter is deze pomp ook nog eens gebruiksvriendelijk. Kortom, de Hydrofoorpomp COMFORT Plus C-62 is de ideale keuze voor een efficiënte en betrouwbare watervoorziening in en om het huis.
Weitere Informationen
| Opbrengst (l/h) | 3750 |
|---|---|
| Opvoerhoogte max. (m) | 45 |
| Max. aanzuighoogte (m) | 8 |
| Druk (bar) | 4,5 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Ketel grootte | 18 |
| Aansluiting | 1" |
| Motor | 230 volt/50 Hz - 1100 W |
| Kabellengte (m) | 1,5 |
| Geluidssterkte (dB) | 79 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
323,56 €
Exkl. Steuern:
271,90 €
275,03 €
Exkl. Steuern:
231,12 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
