
calcActive())">
1.277,52 €
Exkl. Steuern:
1.073,55 €
1.085,90 €
Exkl. Steuern:
912,52 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049236
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Dab dab bronpomp s4c-9 m set - opbrengst: 4200 l/h
De DAB DAB Bronpomp S4C-9 M Set is de perfecte oplossing voor het efficiënt besproeien van je tuin. Met een opbrengst van 4200 l/h en een opvoerhoogte van maximaal 49,5 meter, zorgt deze pomp voor een optimale irrigatie. De motor van 550 W en 230 volt zorgt voor krachtige prestaties, terwijl de IP 58 beschermingsklasse duurzaamheid garandeert. Met een inlaattemperatuur van maximaal 40°C en een kabellengte van 15 meter is deze pomp ideaal voor tuinberegening. Betrouwbaar en efficiënt, de DAB DAB Bronpomp S4C-9 M Set is een must-have voor elke tuinliefhebber.
Weitere Informationen
| Marke | Dab |
|---|---|
| Opbrengst (l/h) | 4200 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 49,5 |
| Inlaattemperatuur max | 40°C |
| Aansluiting | 1 1/4" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 550 W |
| Kabellengte (m) | 15 |
| Beschermingssoort | IP 58 |
| Dompeldiepte max. (m) | - |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.277,52 €
Exkl. Steuern:
1.073,55 €
1.085,90 €
Exkl. Steuern:
912,52 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
