
calcActive())">
0,44 €
Exkl. Steuern:
0,37 €
0,38 €
Exkl. Steuern:
0,32 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51073005
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
14% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 Zwart 1/4"-UNC x 25 mm
Deze zeskantbout DIN 931 is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft een draad van 1/4"-UNC met 20 draden per inch en een lengte van 25 mm. De kop is zeshoekig, wat zorgt voor goede grip bij het aandraaien. De zwarte afwerking beschermt het staal tegen slijtage en geeft een nette uitstraling. Met een treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor stevige verbindingen in machines en constructies. De maatvoering voldoet aan ISO 4014, wat zorgt voor een betrouwbare pasvorm bij gebruik met standaard moeren en ringen.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 4,14 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 1 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| B (mm) | 19 |
| S (inch) | 7/16 |
| Aantal draden per inch | 20 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
0,44 €
Exkl. Steuern:
0,37 €
0,38 €
Exkl. Steuern:
0,32 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
