
calcActive())">
7,37 €
Exkl. Steuern:
6,19 €
6,26 €
Exkl. Steuern:
5,26 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51075179
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 Zwart 3/4" UNC x 76 mm
De zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 met zwarte afwerking heeft een draadmaat van 3/4" UNC en een lengte van 76 mm. Deze bout heeft een zeskantkop met een hoogte van 12,56 mm en is geschikt voor stevige verbindingen in machines, constructies en werkplaats toepassingen. De bout heeft een treksterkte van 800 N/mm², wat zorgt voor een sterke en betrouwbare verbinding. De draadlengte is 45 mm en er zitten 10 draden per inch. De zwarte laag beschermt tegen roest en slijtage. Deze bout voldoet aan ISO 4014 en biedt een vaste kwaliteit voor industrieel gebruik.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 3 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| B (mm) | 45 |
| Aantal draden per inch | 10 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
7,37 €
Exkl. Steuern:
6,19 €
6,26 €
Exkl. Steuern:
5,26 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
