
calcActive())">
€ 562,50
Excl. BTW:
€ 450,00
€ 478,13
Excl. BTW:
€ 382,50
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Varenummer
- 40014030
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,9 (222 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Aftakas W2200 - 1050mm - vrijloopkoppeling
Haybob aftakas met lengte van kruisstuk tot kruisstuk: 1050mm. Max vermogen bij 540rpm: 21pk. Beide uiteinden hebben een 1 3/8 inch x 6 aansluiting. Aan de werktuigzijde bevindt zich een vrijloopkoppeling.
Meer informatie
| Mark | Sparex |
|---|---|
| Længde (mm) | 1050 |
| Serie (tysk) | AW20/W2200 |
| Forbindelse B | Snelsluiting |
| Dimensioner traktortilslutning | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Forbindelse A | Vrijloopkoppeling |
| Dimensioner for maskintilslutning | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Rørprofil | Lemon |
| Tværsnit dimensioner (i mm) | 23.8 x 61.2 mm |
| Eenheid | Per stuk |
| Binnenbuis | Ov |
| Buitenbuis | 1 |
| Smeerinterval kruisstuk | 8 uur |
| Veiligheidsmarkering | CE-normering |
| Max. aantal pk bij 540 rpm | 21 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 562,50
Excl. BTW:
€ 450,00
€ 478,13
Excl. BTW:
€ 382,50
Excl. BTW:
