
calcActive())">
€ 608,48
Excl. BTW:
€ 486,78
€ 517,20
Excl. BTW:
€ 413,76
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Varenummer
- 50015029
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,9 (222 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Meer informatie
| Mark | Walterscheid |
|---|---|
| Type | Standaard |
| Længde (mm) | 860 |
| Serie (tysk) | AW20/W2200 |
| Forbindelse B | Snelsluiting |
| Dimensioner traktortilslutning | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Forbindelse A | Snelsluiting |
| Dimensioner for maskintilslutning | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Rørprofil | Lemon |
| Tværsnit dimensioner (i mm) | 16 x 40 mm |
| Eenheid | Per stuk |
| Binnenbuis | Ov |
| Buitenbuis | 1 |
| Bescherming | SD15 |
| Smeerinterval kruisstuk | 8 uur |
| Veiligheidsmarkering | CE-normering |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 608,48
Excl. BTW:
€ 486,78
€ 517,20
Excl. BTW:
€ 413,76
Excl. BTW:
