
calcActive())">
€ 448,75
Excl. BTW:
€ 359,00
€ 381,44
Excl. BTW:
€ 305,15
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Varenummer
- 40018372
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,9 (222 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Weasler W2400 - 710mm - 1 3/8x6
Weasler W2400 - 710mm - 1 3/8x6. Max pk bij 540rpm: 52. Citroenprofiel met 1b/2a-profielbuizen. Lengte van kruisstuk tot kruisstuk: 710mm.
Meer informatie
| Mark | Weasler |
|---|---|
| Længde (mm) | 710 |
| Serie (tysk) | AW35/W2400 |
| Forbindelse B | Snelsluiting |
| Dimensioner traktortilslutning | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Forbindelse A | Snelsluiting |
| Dimensioner for maskintilslutning | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Rørprofil | Lemon |
| Tværsnit dimensioner (i mm) | 16 x 40 mm |
| Eenheid | Per stuk |
| Binnenbuis | 1b |
| Buitenbuis | 2a |
| Smeerinterval kruisstuk | 8 uur |
| Veiligheidsmarkering | CE-normering |
| Max. aantal pk bij 540 rpm | 52 |
Fabrikant OEM nummers
| Referentienummer | 13570, 56708 |
|---|
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 448,75
Excl. BTW:
€ 359,00
€ 381,44
Excl. BTW:
€ 305,15
Excl. BTW:
