
calcActive())">
€ 537,79
Excl. BTW:
€ 430,23
€ 457,13
Excl. BTW:
€ 365,70
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Varenummer
- 40040148
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,9 (222 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Stoel mechanisch geveerd - compleet
• Mechanische Vering • Gewichtsinstelling (handmatig): Max - 120kg. • Slag veerring: 100mm. • Voor-achteruit verstelling: 150mm. • Breedte: 485mm. • Materiaal: Zwart Vinyl. Bekijk de specificaties.
Meer informatie
| Materiale til polstring | PVC |
|---|---|
| Farve | Zwart |
| Armlæn | Nee |
| Ryglæn | Ja |
| Sikkerhedssele | Nee |
| Mikroafbryder | Nee |
| Højde mm | 495mm |
| Bredde mm | 494mm |
| Bredde (mm) | 480 |
| Vering | Mechanisch |
| Mulighed for vinklet montering | Nee |
| Universeel | Ja |
| Gewichtsbereik | t/m 120kg |
| Hoogte (mm) | 495mm |
| Breedte (mm) | 494mm |
| Diepte (mm) | 504mm |
| Veerweg (mm) | 100mm |
| Langsverstelling | 150mm |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 537,79
Excl. BTW:
€ 430,23
€ 457,13
Excl. BTW:
€ 365,70
Excl. BTW:
