
calcActive())">
€ 273,46
Excl. BTW:
€ 226,00
€ 232,44
Excl. BTW:
€ 192,10
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 40008540
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,8 (211 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Aftakas Weasler W2100 1210mm
Calificación HP @ 540RPM: 15HP, Serie: AW10/W2100.
Meer informatie
| Mark | Weasler |
|---|---|
| Tipo | Standaard |
| Longitud (mm) | 1210 |
| Series (alemán) | AW10/W2100 |
| Conexión del tractor | 1 3/8 x 6 Spline Quick Release |
| Conexión B | Snelsluiting |
| Dimensiones de la conexión al tractor | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Conexión de la máquina | 1 3/8 x 6 Spline Quick Release |
| Conexión A | Snelsluiting |
| Dimensiones de conexión de la máquina | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| perfil del tubo | Lemon |
| Longitud mm. | 22 x 54.8 mm |
| Eenheid | Per stuk |
| Binnenbuis | Ooa |
| Buitenbuis | Oa |
| Smeerinterval kruisstuk | 8 uur |
| Artikelnummer | S.39003 |
| Veiligheidsmarkering | CE |
| Max. aantal pk bij 540 rpm | 15 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 273,46
Excl. BTW:
€ 226,00
€ 232,44
Excl. BTW:
€ 192,10
Excl. BTW:
