
calcActive())">
€ 506,52
Excl. BTW:
€ 418,61
€ 430,53
Excl. BTW:
€ 355,81
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 40008551
- Gratis verzending bij dit product!
- Klanten geven ons een 8,8 (211 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Aftakas Weasler W2400 1210mm
Calificación HP @ 540RPM: 52HP, Serie: AW35/W2400.
Meer informatie
| Mark | Weasler |
|---|---|
| Tipo | Standaard |
| Longitud (mm) | 1210 |
| Series (alemán) | AW35/W2400 |
| Conexión del tractor | 1 3/8 x 6 Spline Quick Release |
| Conexión B | Snelsluiting |
| Dimensiones de la conexión al tractor | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| Conexión de la máquina | 1 3/8 x 6 Spline Quick Release |
| Conexión A | Snelsluiting |
| Dimensiones de conexión de la máquina | 1 3/8 inch (3,5cm) x 6 ribben |
| perfil del tubo | Lemon |
| Longitud mm. | 32 x 76mm |
| Eenheid | Per stuk |
| Binnenbuis | 1b |
| Buitenbuis | 2a |
| Smeerinterval kruisstuk | 8 uur |
| Artikelnummer | S.39015 |
| Veiligheidsmarkering | CE-normering |
| Max. aantal pk bij 540 rpm | 52 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 506,52
Excl. BTW:
€ 418,61
€ 430,53
Excl. BTW:
€ 355,81
Excl. BTW:
