
calcActive())">
€ 13,13
Excl. BTW:
€ 10,85
€ 11,16
Excl. BTW:
€ 9,22
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 40010827
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (184 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Gasdrukveer, Totaal lengte: 225mm
Longitud total: 225mm,Recorrido del cilindro: 75mm,Presión: 160(N),Fijaciones finales a: A1 Eyelet (Metal) 6mm diam, 3mm wide,Fijaciones finales b: A1 Eyelet (Metal) 6mm diam, 3mm wide,D.E. cilindro: 15mm,Ø cilindro: 5mm.
Meer informatie
| Merk | Sparex |
|---|---|
| Ram mm | 5 |
| Totale lengte (mm) | 225 |
| Ram mm | 75 |
| Druk n | 160 |
| Sluitstukken b | A1 Eyelet (Metal) 6mm diam, 3mm wide |
| Sluitstukken a | A1 Eyelet (Metal) 6mm diam, 3mm wide |
| Cilinder mm | 15 |
Passend voor merk/model
| Fendt | Farmer 303, Farmer 303 A, Farmer 304, Farmer 304 A, Farmer 305, Farmer 305 A, Farmer 306, Farmer 306 A, Farmer 307, Farmer 307 A, Farmer 308, Farmer 308 A, Farmer 309, Farmer 309 A, Farmer 310, Farmer 310 A, Farmer 311, Farmer 311 A |
|---|---|
| John Deere | 310A |
Fabrikant OEM nummers
| Referentienummer | 118605, 11865, 3399422R3, 3399422R3N, 38002139, 382139, 87111, CA118605, TX8804 |
|---|---|
| Case IH | 3399422R3 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 13,13
Excl. BTW:
€ 10,85
€ 11,16
Excl. BTW:
€ 9,22
Excl. BTW:
