
calcActive())">
€ 23,79
Excl. BTW:
€ 19,66
€ 20,22
Excl. BTW:
€ 16,71
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 40010872
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (184 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Gasdrukveer, Totaal lengte: 225mm
Longitud total: 225mm,Recorrido del cilindro: 70mm,Presión: 120(N),Fijaciones finales a: A1 Eyelet (Metal) 6mm diam, 3mm wide,Fijaciones finales b: A1 Eyelet (Metal) 6mm diam, 3mm wide,D.E. cilindro: 15mm,Ø cilindro: 6mm.
Meer informatie
| Aansluiting A | A1 Eyelet (Metal) 6mm diam, 3mm wide |
|---|---|
| Aansluiting B | A1 Eyelet (Metal) 6mm diam, 3mm wide |
| Cylinder OD (mm) | 15 |
| Kracht (N) | 120 |
| Merk | Agristrut |
| Slaglengte (mm) | 70 |
| Stang Ø (mm) | 6 |
| Totaal lengte (mm) | 225 |
Passend voor merk/model
| Fendt | F 220 GT, F 345 GT, F 350 GT, F 360 GT, F 360 GTA, F 365 GT, F 365 GTA, F 370 GT, F 380 GT, F 380 GTA, F 390 GT, F 395 GTA, FARMER 200, FARMER 200 S, FARMER 201, FARMER 201 S, FARMER 204, FARMER 204 P, FARMER 240, FARMER 240 S, FARMER 250, FARMER 250 S, FARMER 260, FARMER 260 S, FARMER 270, FARMER 270 P, FARMER 275, FARMER 275 S, FARMER 280 P, FARMER 303, FARMER 303 A, FARMER 304, FARMER 304 A, FARMER 305, FARMER 305 A, FARMER 306, FARMER 306 A, FARMER 307, FARMER 307 A, FARMER 308, FARMER 308 A, FARMER 309, FARMER 309 A, FARMER 310, FARMER 310 A, FARMER 311, FARMER 311 A, FARMER 312, FAVORIT 600, FAVORIT 600 A, FAVORIT 610, FAVORIT 610 A, FAVORIT 611, FAVORIT 611 S, FAVORIT 612, FAVORIT 612 A, FAVORIT 614, FAVORIT 614 A, FAVORIT 615, FAVORIT 615 A |
|---|---|
| John Deere | 310A |
| Massey Ferguson | 240S |
Fabrikant OEM nummers
| Fendt | X800420441000, X800420446000, X800420446 |
|---|
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 23,79
Excl. BTW:
€ 19,66
€ 20,22
Excl. BTW:
€ 16,71
Excl. BTW:
