
calcActive())">
€ 21,99
Excl. BTW:
€ 18,17
€ 18,69
Excl. BTW:
€ 15,45
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073000
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Draadeind 1/4" UNCx1000 DIN 976 Staal 4.6-5.8 Unbehandeld
Dit draadeind 1/4" UNC x 1000 mm volgens DIN 976 is gemaakt van onbehandeld staal in kwaliteitsklasse 4.6 tot 5.8. Het heeft een treksterkte van 400 tot 500 N/mm² en is geschikt voor algemene bevestigingen in werkplaats en industrie. De draad is van het type UNC met 20 draden per inch. Dit draadeind heeft geen kop en de oppervlakte is ruw en onbehandeld, wat het makkelijk maakt om verdere bewerking of coating toe te passen. Door de lengte van 1000 mm is het ook handig bij klussen waar maatwerk nodig is of waar langere verbindingen gewenst zijn.
Meer informatie
| Type | Draadeind |
|---|---|
| Draaddiameter (mm) | 1/4" |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 400 - 500 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 4.6 - 5.8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 975 / 976 |
| Oppervlakte | Onbehandeld, ruw |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| Kop | Zonder kop |
| Aantal draden per inch | 20 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 21,99
Excl. BTW:
€ 18,17
€ 18,69
Excl. BTW:
€ 15,45
Excl. BTW:
