
calcActive())">
€ 23,99
Excl. BTW:
€ 19,83
€ 20,39
Excl. BTW:
€ 16,85
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073540
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Draadeind 3/8" UNCx1000 DIN 976 Staal 4.6-5.8 Unbehandeld
Dit draadeind 3/8" UNC x 1000 mm volgens DIN 976 is gemaakt van onbehandeld staal in kwaliteitsklasse 4.6–5.8. Het heeft grove UNC-draad met 16 draden per inch en geen kop. De treksterkte ligt tussen 400 en 500 N/mm², wat zorgt voor een stevige verbinding voor lichte tot middelzware toepassingen. Door de lengte van 1000 mm is het eenvoudig op maat te zagen voor montageklussen. Het onbehandelde staal kan naar wens worden verzinkt of gecoat. Geschikt voor gebruik in werkplaatsen, machines en industriële constructies waar een sterke draadstaaf nodig is.
Meer informatie
| Type | Draadeind |
|---|---|
| Draaddiameter (mm) | 3/8" |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 400 - 500 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 4.6 - 5.8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 975 / 976 |
| Oppervlakte | Onbehandeld, ruw |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| Kop | Zonder kop |
| Aantal draden per inch | 16 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 23,99
Excl. BTW:
€ 19,83
€ 20,39
Excl. BTW:
€ 16,85
Excl. BTW:
