
calcActive())">
€ 0,86
Excl. BTW:
€ 0,71
€ 0,74
Excl. BTW:
€ 0,61
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073011
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 staal 8.8 (X-RS D 5 III)
De zeskantbout DIN 931 staal 8.8 (X-RS D 5 III) is een sterke bout voor stevige verbindingen in metaal en machines. De bout heeft een zeskantkop en is gemaakt van staal met kwaliteitsklasse 8.8. Dit geeft een treksterkte van 800 N/mm², geschikt voor zwaar gebruik. De draad is UNF 1/4" met 28 gangen per inch. De bout is 1 1/4 inch lang en heeft een zwarte afwerking die extra bescherming biedt tegen slijtage. Met de maat III en ISO 4014 norm past deze bout goed bij industriële toepassingen en reparaties waar precisie en betrouwbaarheid nodig zijn.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 3,97 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| Grootte | III |
| L (inch) | 1 1/4 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| S (mm) | 0,44 |
| B (mm) | 19 |
| S (inch) | 7/16 |
| Aantal draden per inch | 28 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 0,86
Excl. BTW:
€ 0,71
€ 0,74
Excl. BTW:
€ 0,61
Excl. BTW:
