
calcActive())">
€ 2,49
Excl. BTW:
€ 2,06
€ 2,12
Excl. BTW:
€ 1,75
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074004
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 11,11 x 88,9 8.8 (X-RS E 5 III)
Deze zeskantbout DIN 931 heeft een diameter van 11,11 mm (7/16") en een lengte van 89 mm. De bout is gemaakt van staal met kwaliteitsklasse 8.8, wat zorgt voor hoge sterkte en betrouwbaarheid. De draadsoort is UNC met 14 draden per inch. De kop is zeskantig, met een kophoogte van 7,1 mm en een sleutelwijdte van 5/8". De bout is verzinkt voor bescherming tegen roest en slijtage. Geschikt voor stevige verbindingen in machines en constructies waar kracht en nauwkeurigheid belangrijk zijn. ISO-norm 4014 garandeert maatvastheid en compatibiliteit binnen technische toepassingen.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 7,1 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 11,11 (7/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 7/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Grootte | III |
| L (inch) | 3 1/2 |
| Ø d (inch) | 7/16" |
| B (mm) | 29 |
| S (inch) | 5/8 |
| Aantal draden per inch | 14 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 2,49
Excl. BTW:
€ 2,06
€ 2,12
Excl. BTW:
€ 1,75
Excl. BTW:
