
calcActive())">
€ 1,17
Excl. BTW:
€ 0,97
€ 0,99
Excl. BTW:
€ 0,82
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073030
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 staal 8.8 UNF 5/16"x1¼" zwart
Deze zeskantbout DIN 931 is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft een fijne UNF-draad met maat 5/16" en een lengte van 1¼ inch. De kop heeft een zeskantvorm die goed grip geeft bij vast- en losdraaien. De zwarte afwerking beschermt tegen slijtage en geeft een nette uitstraling. De bout heeft een treksterkte van 800 N/mm² en is geschikt voor stevige verbindingen in machines, metalen constructies en voertuigen. Door de gedeeltelijke schacht is de bout ideaal voor verbindingen waarbij de krachten goed verdeeld moeten worden.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 5,16 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 1 1/4 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| S (mm) | 0,5 |
| B (mm) | 22 |
| S (inch) | 1/2 |
| Aantal draden per inch | 24 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 1,17
Excl. BTW:
€ 0,97
€ 0,99
Excl. BTW:
€ 0,82
Excl. BTW:
